Tom Indkøbskurv

ASSMANN Electronic QSFP+ 40 GBPS MODULE MM 100M MULTIMODE 850NM 100M MPO OM3 IN CPNT

Forsiden / Netværk / Switche / ASSMANN Electronic QSFP+ 40 GBPS MODULE MM 100M MULTIMODE 850NM 100M MPO OM3 IN CPNT
For at se vores priser, skal du være oprettet som kunde. Klik her for at blive oprettet.
Er du allerede oprettet som kunde, skal du blot logge ind. Log ind her.
ASSMANN Electronic QSFP+ 40 GBPS MODULE MM 100M MULTIMODE 850NM 100M MPO OM3     IN CPNT (DN-81300)
ASSMANN Electronic QSFP+ 40 GBPS MODULE MM 100M MULTIMODE 850NM 100M MPO OM3     IN CPNT (DN-81300)

ASSMANN Electronic QSFP+ 40 GBPS MODULE MM 100M MULTIMODE 850NM 100M MPO OM3 IN CPNT

Varenr.:
DN-81300
  • Produkt Modul
  • Porte 0
  • Hastighed 40Gbps