Tom Indkøbskurv

ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel SC-SC 9/125 10,0m, Singlemode, duplex

Forsiden / Netværk / Kabler / ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel SC-SC 9/125 10,0m, Singlemode, duplex
For at se vores priser, skal du være oprettet som kunde. Klik her for at blive oprettet.
Er du allerede oprettet som kunde, skal du blot logge ind. Log ind her.
ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel SC-SC 9/125 10,0m, Singlemode,  duplex (DK-2922-10)

ASSMANN Electronic Fiberpatchkabel SC-SC 9/125 10,0m, Singlemode, duplex

Varenr.:
DK-2922-10
EAN:
4016032248781
Beskrivelse

- Connector with ceramic ferrule
- Halogen free cable
- Fiber class OS 1
- Single packed, with test report

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.