Tom Indkøbskurv

ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber
For at se vores priser, skal du være oprettet som kunde. Klik her for at blive oprettet.
Er du allerede oprettet som kunde, skal du blot logge ind. Log ind her.
ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber  (SFP-ZX)

ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber

Varenr.:
SFP-ZX
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP